neděle 3. března 2013

Zdravotní potíže, 3.3.2013

Popis dnešního dne musím bohužel začít zase zdravotním stěžováním. Záda se sice nepatrně lepší, ale mám nepěkný průjem. Naštěstí jen ráno a v poledne, ale i tak :-(.
To bych měl celkem v pohodě dát. Co mě ale začáná vážně trápit jsou kousance na nohou, hlavně kolem kotníku (zase!!) Jsem vážně trubka, vezu s sebou vysoké boty a nasazuju je, až když jsem požraný!

Začínám mít pocit, že mi začíná pravá noha trošku natékat. Zatím je to v normě, konec konců jsem se celý den potil ve vysokých botách, ale ení to nic příjemného. Hlavně aby se to začalo zlepšovat! Opravdu nerad bych dopadl jako minule, kdy jsem si přivezl z Afriky nepěkně oteklou nohu.
Mám pocit, že mám lehkou teplotu. Nic katastrofálního, ale stejně ... Asi zkusím zjistit, jestil tu není nějaký doktor, aby mi píchl antibiotikum. Anebo si na to dám zatím obklad. Hlavně aby Majda byla v pohodě! Zatím vypadá dobře, ale od rána má taky průjem. Vzhledem k tomu, že k snídani spořádala misku ovoce, talíř míchaných vajec a opečenou slaninu, snad to nebude nic vážného. Průjem konec konců může být i z Malaronu.

Žádné komentáře:

Okomentovat