pondělí 4. března 2013

Ngorongoro Farmhouse, 4.3.2013

Ngorongoro Farmhouse je kouzelná lodge vestavšná do kávové plantáže.je jen kousek od brány do Ngorongoro Conservancy Area. Z jednoho okna se díváme na kávové keříky, druhé se dívá přes údolíčko na horu Oldoinyo Oldeani. Mají tu krásnou zahradu se spoustou kytek a banánovníků. Dobře tu vaří, povečeřel jsem studené těstoviny s různými druhy sýra a pečivo.
Z návštěvy v roce 2011 jsem si pamatoval, že nám tu sýr nedávali, tak jsem Majdu předem varoval. Tentokrát jsme dostali sýr v každé lodgi a vůbec ne špatný.
Za oknem je slyšet typický večerní koncert cikád a netopýrů. To mi bude doma chybět. Věřím, že když jsem se po dvou dnech slušně najedl, že se taky slušně vyspím. Ty dvě noci v Sopa Lodge nestály za nic, bolela mě záda a i přes staženou moskytiéru se ke mně dostal komár.
 
 Náš bungalov se jmenuje Popo, to svahilsky znamená netopýr.
Fascinuje mě, jak to Majda všechno zvládá. Hodně si užívá bazény, koupe se v každé lodgi, kde je to možné.
Zítra ráno nás čeká už jen Lake Manyara a přejezd na letiště Uteklo to příliš rychle. Škoda, že jsem se nechal hloupě pokousat na nohou, škoda alergie na mouchy, škoda bolavých zad. To mi dost pokazilo zážitky z posledních dvou dní. Naštěstí to nepříjemné člověk zapomene a zůstanou jen ty přijemné zážitky.

Žádné komentáře:

Okomentovat